Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

"Nie ma holenderskiego owocowo-warzywnego dipu cenowego, jak się obawiano, tylko ogórki lag".

2023-05-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Mieliśmy poważne wątpliwości, jak potoczy się holenderski sezon owocowo-warzywny", mówi Ruud Zwinkels z EFP International. "Po gwałtownym spadku upraw latorośli wszyscy mieli pewne obawy, czy cała podaż trafi od razu na rynek. Ale jak na razie ma to minimalny wpływ na handel. Dostępność jest wystarczająca, ale nie nadmierna. To wpływa korzystnie na świeżość produktów

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Ogórki zielone

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem