Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Obecny niedobór niektórych produktów znajduje odzwierciedlenie w dobrej sprzedaży"

2023-09-29 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W tym roku rolnik Kai Reinheimer z Ginsheim rozpoczął uprawę i sprzedaż meksykańskich ogórków. "Szukając specjalnych produktów, moja córka Nina natknęła się na ogórki przekąskowe. Ich okres dojrzewania wynosi około pięciu miesięcy. W przeciwieństwie do konwencjonalnych ogórków, które rosną w górę, ogórki przekąskowe pozostają na ziemi jak marmury i rosną zamknięte. Do tej pory zebraliśmy tylko 28

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem