Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Rijk Zwaan współpracuje z Greenhouse Sisters dla Carapaz RZ

2023-03-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W najnowszym filmie z serii "The future is sky", Rijk Zwaan podkreśla swoją współpracę z Greenhouse Sisters w zakresie Carapaz RZ, przyjaznej dla pracy i odpornej na mączniaka rzekomego odmiany ogórka. Martin de Hoog, hodowca ogórków w Greenhouse Sisters, wyjaśnia intensywną współpracę z Rijk Zwaan i dzieli się szczegółami swoich doświadczeń z Carapaz RZ. Carapaz RZ:

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem