Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Rząd Wielkiej Brytanii wzywa producentów żywności do ponownego rozważenia relacji z rolnikami

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Jak Wielka Brytania weszła w trzecim tygodniu niedoborów warzyw, rząd powiedział duże grupy supermarketów do ponownego zbadania ich relacji z rolnikami. W poniedziałek, Lidl GB podążył za liderem rynku Tesco, Asda, Morrisons i Aldi w nakładaniu limitów zakupów klientów na pomidory, ogórki i paprykę, twierdząc, że dostawy w całym sektorze supermarketów zostały dotknięte przez zakłócone zbiory w

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem