Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Usuwanie patogenów z przechowywanych pomidorów ma kluczowe znaczenie dla ich trwałości"

2023-06-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Węgierska firma Nemeskert Kft. prowadzi szklarnie o powierzchni 13 hektarów, zasilane energią geotermalną. Z 9 hektarami przeznaczonymi na uprawę pomidorów, firma uzyskuje imponujące roczne zbiory w wysokości od 4000 do 4500 ton metrycznych. Dodatkowo Nemeskert Kft. uprawia produkty wtórne, takie jak zielona papryka, ostra zielona papryka, ogórek i sałata. Od 2014 roku firma

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem