Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"W niektórych przypadkach oceny ogórków wężowych znacznie wzrosły

2023-11-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ogórki holenderskie, belgijskie i krajowe najwyraźniej straciły na znaczeniu, gdy ich sezon wszedł na prostą. W niektórych przypadkach zostały one już wycofane z rynku. Według BLE, hiszpańskie dostawy wypełniły lukę w podaży, ale nie były w stanie całkowicie zatkać dziury. W związku z tym wyceny poszybowały w górę, w niektórych przypadkach bardzo znacząco. We Frankfurcie wzrosły one bardzo gwałtownie

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem