Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Almeria będzie gospodarzem Międzynarodowego Kongresu Papryki w maju

2023-03-16 00:00
Źródło: Fruittoday.com

Mówienie "Almeria" to coś więcej niż mówienie o prowincji, która produkuje i eksportuje warzywa do reszty świata. Powiedzieć "Almeria" to wyraźnie wspomnieć o marce kojarzonej z doskonałością jej wiodących w Europie środków produkcji rolnej, która rozkwita pod osłoną plastiku i każdego dnia dokonuje postępu w zakresie badań i rozwoju. W tym kontekście i w ramach

/>

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

Magazyn "Fruit Today" to doskonałe źródło informacji dla branży produktów świeżych. Jego misją jest łączenie producentów owoców z Europy południowej z europejskimi kanałami importu i dystrybucji. Artykuły zawierają informacje dotyczące całego łańcucha wartości handlu owocami i warzywami oraz  firm działających w tej branży.

Roczny nakład magazynu to 5,000 egzemplarzy rozprowadzanych w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Francji, Europie Wschodniej, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem bezpośredniej subskrypcji i  bezpłatnie na głównych europejskich targach.

Założona przez dziennikarkę Carmen Cabra ponad 10 lat temu, magazyn jest ceniony za niezależność informacyjną i dobre praktyki dziennikarskie. 

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem