Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Argentyński alert fitosanitarny dotyczący wirusa brązowej rugozy owoców pomidora

2023-07-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Narodowa Służba Zdrowia Rolnictwa Argentyny (Senasa) wydała alert fitosanitarny dla całego terytorium kraju w związku z wirusem Tomato Brown Rugose Fruit Virus (ToBRFV), który uszkadza uprawy pomidorów i papryki.

Środek, który będzie obowiązywał do 31 grudnia 2024 r., został dziś opublikowany w Dzienniku Urzędowym na mocy uchwały 569/2023. Celem środka

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem