Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Cały sezon holenderskiej papryki był dobry pod względem ceny i jakości".

2023-11-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon dobiegł końca dla większości hodowców papryki Harvest House. "To był wyjątkowy sezon, który rozpoczął się później niż przywykliśmy w ostatnich latach. Było to spowodowane wyższymi kosztami energii, przez co wielu producentów zdecydowało się na inne uprawy. Na przykład, niektórzy plantatorzy rozpoczęli sadzenie znacznie później. Inni nie wykorzystali części dostępnej przestrzeni do uprawy papryki na

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem