Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Ciepła pogoda wpłynie na podaż owoców i warzyw w 2023 r.

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Według Markusa Bobenhausena, starszego dyrektora ds. zakupów w REWE Group, nieprzewidywalne warunki pogodowe wpłyną na zaopatrzenie w owoce i warzywa w 2023 roku. Bobenhausen dodał, że sałata, owoce miękkie, papryka i pomidory są obecnie dotknięte w regionie śródziemnomorskim. Choć to tylko kilka ostatnich przykładów, ostrzegł, że więcej odmian zostanie dodanych w trakcie

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem