Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Eksport produktów rolnych z Wietnamu pod lupą krajów importujących

2024-01-29 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wietnamski eksport produktów rolnych znajduje się pod obserwacją krajów importujących, a rolnicy i eksporterzy otrzymują ostrzeżenia dotyczące potencjalnego odrzucenia ich produktów, jeśli standardy jakości nie zostaną poprawione. Wietnamskie Biuro Handlowe w Belgii i UE zwróciło uwagę na nowe przepisy UE, nakładające nadzór graniczny i częstotliwość badań na niektóre produkty importowane, takie jak papryka, durian,

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem