Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Mam teraz prawie więcej zdjęć papryki niż mojego dwuletniego syna"

2023-03-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Michiel van Dillen jest znany wielu (byłym) hodowcom, a w grudniu 2022 roku dołączył do Westland Seeds. W krótkim czasie od tego czasu znalazł swoją niszę i miał okazję poznać powiązanych lokalnych i zagranicznych hodowców. "Mamy zabawny, pełen pasji zespół, w którym burza mózgów jest oczekiwana i doceniana. Wspaniale jest być częścią tego środowiska pracy. Jest tu prawdziwa pasja dla dzwonka

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem