Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ograniczona podaż powoduje wzrost cen ostrej papryki

2023-09-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Podaż ostrej papryki w Meksyku jest nadal niska. "Pogoda spowalnia produkcję", mówi Mario Cisneros z Perlag Imports w Teksasie. Firma uprawia ostrą paprykę przez cały rok w meksykańskim regionie Monterrey. "W zeszłym tygodniu temperatury dwukrotnie osiągnęły 104°F tutaj w Teksasie, ale w naszym regionie uprawy w Meksyku jest nawet nieco cieplej" - powiedział. Ciepło ma nie tylko

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem