Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Papryka jest bestsellerem na sycylijskim targu Vittoria

2023-05-19 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Tendencja dla głównych referencji na rynku owoców i warzyw Vittoria oznacza niewielki, ale stopniowy spadek cen. Ceny spadają od około dziesięciu dni, ale bez nadmiernego zniechęcania operatorów, ponieważ musimy wziąć pod uwagę, że jesteśmy w połowie lub pod koniec maja. Bardziej szczegółowe wyjaśnienie tego, co się dzieje, zostało dostarczone przez Giorgio Puccia, doświadczonego sadownika.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem