Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Późniejsze początki w regionach uprawy papryki

2023-05-26 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Na rynku nie brakuje obecnie podaży papryki. "W tej chwili gracze zaczynają działać na pustyni Coachella, a Meksyk kończy swoją transakcję" - mówi Prescott Leyba, wiceprezes ds. sprzedaży papryki w Live Oak Farms. "Meksyk powinien zakończyć transakcję w ciągu najbliższych siedmiu do dziesięciu dni, więc jesteśmy w okresie, w którym rynek jest nieco spłukany."

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem