Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Produkty niszowe, takie jak Radicchio Rosso, ładnie unoszą się na przesyłce"

2023-03-24 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W ostatnim czasie Feeling Fresh wysłał pierwsze palety czerwonej papryki do klientów z Ameryki Północnej. Mimo to, według Marcela van der Pluijm, minie trochę czasu, zanim większe ilości zostaną wyeksportowane. "Do tego nasza papryka jest obecnie jeszcze na zbyt wysokim poziomie. Ponadto, Meksyk jest w pełni rynku, podobnie jak kanadyjscy plantatorzy, co oznacza, że ceny na lokalnym rynku w Ameryce Północnej

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem