Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Porównanie Cen Papryki na Rynkach Hiszpanii – Stan na 5 lipca 2024 roku

2024-07-05 16:33
  • Analizując ceny papryki na różnych rynkach w Hiszpanii na dzień 5 lipca 2024 roku, zauważamy znaczące różnice w cenach i ich zmienności pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami.
  • Na rynku Almeria (Agroejido), papryka czerwona krótka była oferowana po 5.30 PLN za kilogram, co oznaczało spadek ceny o 1.9%. W tym samym miejscu, papryka włoska zielona długa osiągnęła cenę 8.31 PLN za kilogram, notując wzrost o 9.5%. Papryka zielona odnotowała cenę 4.44 PLN za kilogram, co jest wzrostem o 14.7%. Natomiast papryka zielona Lamuyo była dostępna po 4.82 PLN za kilogram, z imponującym wzrostem o 18.7%.
  • Na rynku Granada (UNIÓN), papryka california czerwona kosztowała 4.25 PLN za kilogram, co oznacza wzrost o 2.4%. Papryka czerwona krótka była wyceniana na 5.01 PLN za kilogram, notując wzrost o 2.9%. Papryka włoska czerwona długa miała cenę 2.72 PLN za kilogram, co jest spadkiem o 4.9%. Papryka włoska zielona długa utrzymała stałą cenę 6.97 PLN za kilogram. Zaskakująco, papryka zielona Lamuyo na rynku Granada kosztowała 4.49 PLN za kilogram, co oznaczało znaczny spadek ceny o 28.7%.
  • Na rynku Costa de Almeria, papryka włoska zielona długa była oferowana po 6.45 PLN za kilogram, z notowanym wzrostem ceny o 3.9%.
  • Podsumowując, na przestrzeni rynku Almeria, Granada i Costa de Almeria, ceny papryki wykazały znaczące różnice. Różnice te były szczególnie widoczne w przypadku papryki zielonej Lamuyo, która w Granadzie odnotowała znaczący spadek ceny.
Więcej informacji na temat przedmiotu raportu dostępne jest w abonamencie fresh-market.pl.

Zobacz więcej: raport

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem