Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Światowy Kongres Papryki odbędzie się w maju w Almerii

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Światowy Kongres Papryki (WPC) odbędzie się w dniach od 9 do 11 maja w miejscowości Aguadulce, Roquetas de Mar, w ramach Światowego Kongresu Warzywniczego.

Wydarzenie to zgromadzi światowej klasy ekspertów w dziedzinie uprawy papryki w Palacio de Exposiciones y Congresos Cámara de Almería w Aguadulce, aby podzielić się wiedzą i najnowszymi badaniami związanymi z tym owocem, jak

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem