Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

UE zwiększa oficjalne kontrole wietnamskich produktów rolnych

2024-02-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Unia Europejska zwiększyła ostatnio oficjalne kontrole kilku produktów rolnych importowanych z Wietnamu, sygnalizując producentom i eksporterom konieczność przestrzegania przepisów dotyczących rynku importowego i zwiększenia konkurencyjności w celu zrównoważonego eksportu. Od początku lutego wietnamskie duriany, papryka z rodzaju capsicum i inne produkty będą podlegać wzmożonym kontrolom tożsamości i fizycznym w

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem