Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Nigdy nie sprzedałem tyle szczypiorku, co w tym roku".

2023-11-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W sierpniu ulewne deszcze i gradobicia doprowadziły do wzmożonej inwazji grzybów i bakterii w wielu obszarach produkcyjnych, w tym w uprawie warzyw Stefana Seischaba. "Bakterioza spowodowała, że pietruszka poniosła znaczne straty. Wydaje się jednak, że był to problem w całych Niemczech, dlatego ceny były tak wysokie, biorąc pod uwagę krótką podaż."

15 do 20 procent więcej szczypiorku

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem