Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Bezniklowy pomidor spełniający potrzeby alergików

2023-08-21 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Przekonanie, że nic nie musi się zmieniać, ponieważ "zawsze robiliśmy to w ten sposób" jest dalekie od filozofii nowoczesnego ogrodnictwa, które żywi się ciągłymi innowacjami technologicznymi i odmianowymi. Podobnie jest w przypadku włoskiej firmy Russo, która przez lata udowodniła swoją zdolność do podążania za trendami rynkowymi poprzez różne podejścia do uprawy.

"Produkt musi

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem