Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Chat GPT tworzy zrobotyzowany chwytak do zbioru pomidorów

2023-06-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wiersze, eseje, a nawet książki - czy jest coś, z czym nie poradzi sobie otwarta platforma AI ChatGPT? Te nowe osiągnięcia w dziedzinie sztucznej inteligencji zainspirowały naukowców z TU Delft i szwajcarskiego uniwersytetu technicznego EPFL do nieco głębszych badań: Na przykład, czy ChatGPT może również zaprojektować robota? I czy jest to dobra rzecz dla procesu projektowania, czy też istnieje ryzyko? Naukowcy opublikowali swoje odkrycia w Nature

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem