Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Data tomato, która ma na celu osiągnięcie rentownych zysków

2023-03-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Już jako producent w daktylach zbieranych z pojedynczych owoców, takich jak Angelle, Seychelle i Sweetelle, Syngenta jest teraz gotowa na nowe wyzwanie w tym samym segmencie z pomidorami uprawianymi w gronach. Remida jest wynikiem projektu, który łączy w sobie typowe cechy organoleptyczne pomidora daktylowego o wysokim smaku, ale o niskiej wrażliwości na ToBRFV.

Nowa daktylówka Remida

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem