Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Dzięki klimatyzowanym szklarniom emiraccy producenci mogą uprawiać pomidory podczas lata o temperaturze 45°C

2023-03-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Emirati plantatorzy pomidorów przygotowują się do początku lata, kiedy to dzięki klimatyzowanym szklarniom będą mogli produkować pomidory w trudnych warunkach i temperaturach sięgających nawet 45 stopni.

"Obecnie jesteśmy w okresie przejścia z zimy na lato, temperatury wynoszą około 30 stopni w ciągu dnia i 24-25 stopni w nocy. Wystarczy zastosować siatkę

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem