Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Inwazja ćmy pomidorowej oznacza kłopoty dla producentów z Kazachstanu

2023-11-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Południowoamerykańska ćma pomidorowa stała się poważnym bólem głowy dla ogrodników i rolników w południowych regionach Kazachstanu, prowadząc do rozczarowującego sezonu ze zmniejszonymi zbiorami aromatycznych pomidorów szklarniowych. Szkodnik przedostał się do Kazachstanu siedem lat temu przez Shymkent. Później rozprzestrzenił się na region Ałmaty, Kyzylorda, Turkiestan i Zhambyl, uszkadzając nie tylko pomidory

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem