Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Jak wykryć i leczyć południowe więdnięcie bakteryjne pomidora?

2023-11-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Południowe bakteryjne więdnięcie pomidora jest wywoływane przez przenoszoną przez glebę bakterię Ralstonia solanacearum (wcześniej znaną jako Pseudomonas solanacearum). Jest to szeroko rozpowszechniona i potencjalnie niszczycielska choroba, która atakuje rośliny psiankowate i szeroką gamę roślin ozdobnych w tropikalnych i subtropikalnych regionach świata. Choroba rozwija się w wysokich temperaturach (powyżej 85°F) i wilgotnych glebach i jest

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem