Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Jaką rolę odgrywają chwasty w przenoszeniu ToBRFV?

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Słowacja dołączyła do już obszernej listy krajów, które oficjalnie wykryły na swoim terytorium wirusa pomidora (ToBRFV).

Narodowy Fundusz Ochrony Roślin (ONPF) tego kraju poinformował niedawno Sekretariat EPPO o tym pierwszym znalezieniu ToBRFV w 2,5-hektarowej szklarni, w której produkowano owoce pomidora (Solanum lycopersicum) w gminie Levice. Jak ujawniła EPPO: "Nasiona

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem