Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Oczekuje się, że ilość marokańskich pomidorów wróci do normy w połowie kwietnia

2023-03-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zimny zastój, którego Maroko doświadczyło na początku roku, spowodował dotkliwy spadek produkcji pomidorów, prowadząc do ponad 80% spadku dziennych ilości, według Marokańskiego Stowarzyszenia Producentów i Eksporterów Owoców i Warzyw. Minimalne temperatury były zbyt niskie, od 1 do 6 stopni, co wprowadziło rośliny w stan wegetatywnego zera i zmniejszyło

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem