Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Patrol graniczny znajduje 31 nielegalnie przewożonych w ciągniku siodłowym pomidorów

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Mężczyzna ze Stanów Zjednoczonych, który przewoził pomidory, został aresztowany w zeszłym tygodniu w punkcie kontrolnym Falfurrias po tym, jak agenci Border Patrol znaleźli więcej niż tylko pomidory w jego przyczepie rafowej. Postawiono mu zarzut próby nielegalnego przemytu 31 osób do USA. Ukrywali się oni na wierzchu skrzynek z pomidorami wewnątrz jego przyczepy.

Zgodnie ze skargą karną, kierowca podszedł do głównego

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem