Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Pierwsze doniesienie o występowaniu wirusa brunatnej plamistości owoców pomidora w Maroku

2023-11-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

NPPO Maroka poinformowało niedawno Sekretariat EPPO o wystąpieniu na jego terytorium wirusa brązowej plamistości owoców pomidora (Tobamovirus, ToBRFV - lista A2 EPPO). Wirus ToBRFV został po raz pierwszy wykryty w październiku 2021 r. w regionie Souss-Massa oraz w marcu 2022 r. w regionie Dakhla. W sezonie produkcyjnym 2022-2023 potwierdzono około dziesięciu ognisk na pomidorach (Solanum

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem