Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Po trudnym początku, dobry rynek dla marokańskich pomidorów"

2023-11-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon marokańskich pomidorów rozpoczął się kilka tygodni temu w Kraaijeveld w Holandii. "Początek był dość trudny, również z powodu upałów, które latem nawiedziły Maroko. Rośliny mocno ucierpiały, a dostawy były nieco opóźnione. Myślę, że to tylko korzystnie wpływa na sytuację rynkową. Nakładanie się jest znacznie lepsze. Holenderska uprawa się kończy, a Maroko wchodzi na rynek

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem