Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Pomidory przemysłowe bardzo dobrze radzą sobie na rynku gastronomicznym

2023-03-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Niezwykłe ożywienie konsumpcji w segmencie gastronomicznym, gdzie podwójny koncentrat i format 3 kg, które osiągnęły niebotyczne ceny, podczas gdy sprzedaż półkilogramowego formatu detalicznego stoi w miejscu! Duże sieci handlowe - z wyjątkiem dyskontów, które notują wzrost +8/10% - cierpią z powodu spadku sprzedaży puszek z pomidorami: średnio -7/8% w stosunku do ubiegłego

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem