Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Powody, dla których warto zaangażować producentów w rozwój odmiany pomidora śliwkowego

2024-03-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Szklarnie demonstracyjne często zawierają produkty konkurencyjnych firm, aby udowodnić operatorom, że dana odmiana jest lepsza od innych pomimo tych samych warunków uprawy. Dokładnie to zrobiła firma Seeds Technologies, witając interesariuszy w obiekcie, w którym znajduje się nowa przedkomercyjna odmiana pomidora śliwkowego - 12295 F1. Dwóch techników z Tec S...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem