Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Punkt zwrotny w cenach pomidorów powinien nastąpić w połowie/końcu kwietnia"

2023-03-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ceny pomidorów w Almerii są nadal wysokie w miejscu pochodzenia, a zatem również dla klienta końcowego. "Jednak od teraz, jeśli pogoda zacznie się poprawiać, produkcja na metr kwadratowy również wzrośnie, a ceny przesuną się nieco w kierunku bardziej komfortowych poziomów zarówno dla plantatorów, jak i kupujących", powiedział Miguel Perez, dyrektor handlowy Coprohníjar.

Wszystko

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem