Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Straty w plonach pomidorów w rejonie Monachium spowodowane zimną wiosną i ciągłymi opadami deszczu w kwietniu

2023-06-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dzięki 70 hektarom otwartego terenu i dziesięciu hektarom powierzchni szklarniowej szkółka Böck może korzystać z szerokiej gamy produktów. Rozmawialiśmy z rolnikiem i dyrektorem zarządzającym Florianem Böckiem, który obecnie reprezentuje piąte pokolenie prowadzące firmę, o bieżącym sezonie pomidorowym, a także o jego własnej działalności.

Zimna, słabo nasłoneczniona wiosna i utrzymujące się opady deszczu w kwietniu doprowadziły do problemów z uprawą pomidorów.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem