Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Teraz pomidory mogą być również noszone

2023-08-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Indyjska firma Bioleather, która specjalizuje się w opracowywaniu nowych tkanin, wprowadziła na rynek nowy i przełomowy materiał: nową wegańską skórę wykonaną ze skóry pomidora. Ten nowy materiał, który przedstawiają jako doskonałą innowacyjną alternatywę dla tradycyjnej skóry zwierzęcej, jest w 100% biodegradowalny i wolny od tworzyw sztucznych i chemikaliów, które mogą szkodzić ludziom i środowisku.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem