Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Turcja znosi zakaz eksportu pomidorów po kilku dniach

2023-03-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Tureckie Ministerstwo Rolnictwa i Leśnictwa poinformowało, że zniesiono ograniczenie eksportu pomidorów, które według wcześniejszych zapowiedzi miało trwać do 14 kwietnia. Wcześniej zapowiadano, że zakaz, który został wprowadzony 2 marca, będzie trwał do 14 kwietnia. Zakaz został wprowadzony, aby zapewnić dostępność podaży na rynku krajowym i zapobiec wzrostowi cen

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem