Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Wysoka tolerancja na ToBRFV jest niezbędna dla pomidorów

2023-03-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Dwa lata temu, przed konfliktem na Ukrainie i gwałtownym wzrostem kryzysów produkcyjnych, powiedziałem, że uważam, że innowacje i poprawa produkcji są niezbędne, aby zachować konkurencyjność na rynku", wspomina Pippo Timperanza, wyłączny administrator Azienda agricola Landolina (Scicli, RG). "Jest to szczególnie prawdziwe w naszym sektorze, który wciąż w dużym stopniu opiera się na tradycji.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem