Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Zbliżające się zbiory pomidorów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

2023-11-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zbiory pomidorów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zbliżają się nieuchronnie po udanym okresie rozwoju, według Faisala Shehzada, kierownika gospodarstwa w E20 Investment.

Shehzad powiedział FreshPlaza: "Okres rozwoju przebiegał sprawnie, a nawet przekroczyliśmy nasze cele w zakresie plonów i osiągnęliśmy 400 ton z hektara zamiast oczekiwanych 330. Produkujemy kilka odmian, takich jak cherry

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem