Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Eksportowane liczi są w drodze jeden po drugim, a ceny nieznacznie wzrosły"

2023-05-19 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"21 kwietnia nasza pierwsza partia liczi dotarła do Holandii drogą lotniczą. Do tej pory wyeksportowaliśmy 4 partie liczi do Europy w tym roku. Od początku maja liczi eksportowane do Australii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Panamy i innych miejsc są wysyłane jeden po drugim", powiedział Lin Bo, dyrektor generalny Guangdong Zefengyuan Agricultural Products Co. Firma jest

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem