Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Hiszpańska policja przechwytuje prawie 2 tony haszyszu przeznaczonego do Wielkiej Brytanii

2024-02-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Policja krajowa w hiszpańskiej prowincji Malaga przechwyciła spory transport narkotyków przeznaczony do Wielkiej Brytanii. Operacja doprowadziła do przejęcia 1868 kg haszyszu i rozbicia gangu przestępczego. Działalność gangu obejmowała nabywanie narkotyków w Hiszpanii w celu ich dystrybucji w Wielkiej Brytanii. Operacja doprowadziła do aresztowania pięciu osób, z których jedna była już poszukiwana przez brytyjską policję.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem