Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Produkcja migdałów może być nawet o 50% niższa niż prognozowano

2023-08-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Koordynator Organizacji Rolniczych i Hodowlanych (COAG) jest zaniepokojony słabymi zbiorami migdałów odnotowanymi do tej pory na początku kampanii w głównych obszarach produkcyjnych. Wielkość zbiorów jest od 30 do 50% niższa niż przewidywano we wstępnej prognozie. Produkcja jest niższa na obszarach nawadnianych, ale stanowi większy problem w przypadku produkcji zasilanej deszczem".

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem