Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Zbieranie rabarbaru przy świecach, nie tak romantyczne jak się wydaje

2023-03-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

To czas zbiorów rabarbaru w West Yorkshire. Ten obszar o powierzchni 23 km2 znany jest jako Rhubarb Triangle i słynie z wczesnych przymusowych zbiorów rabarbaru.

Jednym z producentów w słynnym rabarbarowym trójkącie jest Robert Tomlinson, który ma cztery szopy, produkujące 30-40 ton rocznie. Korzenie uprawia się na zewnątrz w otwartym gruncie przez dwa lata, po czym przenosi się je do środka po tym, jak trochę się ochłodziły

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem