Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Zielone warzywa liściaste mogą trwać dłużej dzięki kilku prostym naklejkom

2024-02-20 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zielone warzywa liściaste są powszechnym składnikiem wielu zdrowych posiłków. Często jednak psują się podczas transportu lub na półce sklepowej. Jest to część większego problemu, jakim jest marnowanie żywności. Ostatnie badania przeprowadzone przez europejską firmę zajmującą się technologią żywności wykazały, że jej technologia może wydłużyć okres przydatności do spożycia rukoli do 24 dni. Rozwiązanie to może mieć wpływ nie tylko na warzywa liściaste, ale także na przemysł owocowo-warzywny.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem