Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

Rzodkiewki o zerowej pozostałości pokonują kryzys

2024-03-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Produkcja rzodkiewek o zerowej pozostałości w Bernardi odbywa się lokalnie w prowincji Rimini, dzięki czemu od zbioru do wysyłki mija zaledwie kilka godzin. Wolumeny nie są ogromne, ale liczba konsumentów jest stała. Francesco Fabbri i Christopher Bernardi "Produkujemy rzodkiewki w szklarniach, a popyt na nie jest stały. Są one dostępne luzem lub w pęczkach. Wolumeny nie są...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem