Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Wybór mieszanki rzodkiewek na produkt roku może potencjalnie zwiększyć sprzedaż"

2024-02-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Po typowym styczniu z niedoborem na rynku rzodkiewki, popyt ma tendencję do wyciszania się podczas tygodnia handlowego w Berlinie i podczas karnawału. "Po karnawale spodziewam się wzrostu popytu", mówi Erik de Jong z Jongfresh w Monster w Holandii. "Początek stycznia był nieco chaotyczny. Ze względu na wojnę nie było pewności, czy będą jakiekolwiek dostawy z Izraela, ale to

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem