Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

"Gdy ludzie zaakceptują idee stojące za hydroponiką, stanie się ona ogromnym rynkiem".

2024-03-29 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Po raz pierwszy zespół Cultivech wyeksportował egipską sałatę uprawianą hydroponicznie do Azji Południowej. Dzięki próbom, edukacji i wsparciu technicznemu mają nadzieję na zwiększenie areału upraw hydroponicznych w Egipcie, ponieważ kierownik ds. rozwoju biznesu Nermeen Embaby uważa, że jest to rozwiązanie dla obecnych i nadchodzących wyzwań w egipskich świeżych produktach w...

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem