Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Pozytywne perspektywy dla podaży sałaty kalifornijskiej

2023-09-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dostawy sałaty z Kalifornii wyglądają obecnie na stabilne. "Jeśli chodzi o sałatę rzymską, jest ona obecnie dość łatwo dostępna", mówi Wayde Nichols z Buy Fresh Produce Inc. Mówi, że ceny sałaty rzymskiej są również na normalnym poziomie, około 10-12 USD za skrzynkę, i powinny pozostać niezmienne przez kilka następnych miesięcy, o ile nie pojawią się żadne dziwactwa.

Zielony liść

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem