Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Sałata będzie produktem gwiazdkowym Fruit Attraction 2023"

2023-05-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dyrektor imprezy, Maria Jose Sanchez, ogłosiła wczoraj w Madrycie, że Proexport zorganizuje Atrakcję Sałaty 2023. Jest wiele powodów, aby to zrobić, powiedziała, ale podkreśliła dwa: "Po pierwsze, sałata jest jednym z najczęściej spożywanych warzyw na całym świecie. Dzięki swojej wszechstronności, delikatnemu smakowi i świeżości, jest obecna w milionach potraw na całej planecie. Po drugie

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem