Kontaktujemy się w sprawie cen z kilkuset skupami w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

"Sezon na holenderską sałatę lodową rozpoczęty"

2023-05-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W holenderskiej firmie Ursem-Zuurbier wkrótce rozpocznie się zbiór sałaty lodowej. "Powinniśmy zacząć dzisiaj, czyli kilka dni później niż zwykle. Sałata wygląda dobrze, choć wciąż jest jej trochę mało", mówi Niels Zuurbier.

Hodowca jest jednak spokojny o sprzedaż. "Rynek wygląda dobrze. Hiszpania jest praktycznie pusta, co skutkuje czystym rynkiem. Dość dużo produktu już jest

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Sałaty i endywie

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem